Šilutės rajono savivaldybės

BALANDŽIO 7 d. – PASAULINĖ SVEIKATOS DIENA

Ši diena kasmet skiriama svarbiausiai sveikatos problemai. Visuomenė skatinama atkreipti dėmesį į savo sveikatą, imtis bendrų veiksmų  sveikatos problemoms spręsti.

Šios dienos proga kaip ir kasmet visame pasaulyje organizuojami įvairūs renginiai – diskusijos, koncertai, susitikimai, paskaitos, spaudos konferencijos. Jais siekiama didinti visuomenės informuotumą, inicijuoti atviras diskusijas visuomenės sveikatos klausimais, priminti, kad šių metų Pasaulinės sveikatos  dienos tema „Visa apimanti sveikatos priežiūra: visiems ir visur“.

Valstybinis psichikos sveikatos centras kviečia psichikos sveikatos srityje dirbančius specialistus pasitelkus savo žinias, patirtį, gerą nuotaiką ir šypsenas pakviesti savo bendruomenės narius nors trumpam susitikti, pabendrauti, pasidalinti džiaugsmais, pakalbėti apie tai, ką daryti, kad visi galėtų jaustis saugūs ir sveiki. Ir, žinoma, suteikti informacijos apie Lietuvoje teikiamas psichikos sveikatos paslaugas bei pagalbą susirgus.

Visi žinome, jog visuomenės psichikos sveikata – ne tik tai, kas vyksta gydymo įstaigose. Gera visuomenės psichikos sveikata – tai laiminga vaikystė, saugi ir ori senatvė, visavertis psichikos sutrikimų turinčių asmenų dalyvavimas visuomenės gyvenime, jų galimybės mokytis ir dirbti.

Būkime sveiki!