Šilutės rajono savivaldybės

„Jaunimo naktis“ 2019 Pagėgiuose

   Šiltą ir gražią gegužės 17-osios pavakarę Pagėgių krašto jaunuoliai rinkosi į  jau tradicine tapusią „Jaunimo naktį“. Renginys prasidėjo Pagėgių kultūros centre, čia renginio dalyviai registravosi ir buvo suskirstyti į komandas. Kiekvienos komandos išskirtinumas buvo – spalva (žalia, raudona, juoda ir t.t.), o  kiekvienas komandos narys ryšėjo komandai paskirtos spalvos apyrankę. Susiskirstę komandomis dalyviai pajudėjo į  punktus, kur buvo numatytos varžybų vietos. Komandos tarpusavyje varžėsi estafetės rungtyje, žaisdami krepšinį, futbolą, bei tinklinį.

   Pasibaigus intensyvioms sporto varžybos mokiniai sugrįžo į Pagėgių kultūros centrą. Susumavus komandų taškus paaiškėjo varžybų nugalėtojai. Kiekvienos sporto šakos 1-3 vietų nugalėtojai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras įsteigė prizus krepšinio varžybų nugalėtojams, 1-3 vietų prizininkams įteikė taures, o pirmąją vietą užėmusiai komandai įteikė krepšinio kamuolį. Vėliau dalyvių laukė filmas, protmūšis bei šokio pamokos.

   Apie 1.00 valandą komandos leidosi į naktinį žygį – orientacines varžybas, kurių metu turėjo prisiminti filme matytas užuominas. Pasibaigus naktinio žygio sunkumams, dalyvių laukė linksma diskoteka ir apdovanojimai. „Jaunimo naktyje“  dalyvavo apie 100 moksleivių iš Pagėgių rajono savivaldybės mokyklų.

   Renginį organizavo neformali jaunimo organizacija „VIA“, visos nakties metu su jaunuoliais laiko leido Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokytojas Valdas Gečas.

Parengė

Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė

Dalia Juknienė