Šilutės rajono savivaldybės

Judumo savaitės renginiai Pagėgių ugdymo įstaigose

Rugsėjo 16 – 22 dienomis, vyko Europos Judumo savaitės renginiai, skatinantys darnų transporto priemonių naudojimą. Šių metų Judumo savaitės tema -,,Žingsniuokime kartu!“. Kaip ir kasmet, mokyklų bendruomenės aktyviai įsitraukė į renginius, skirtus fizinio aktyvumo didinimui, sveikos gyvensenos skatinimui. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko, jau tradiciniu tapęs, estafetinis bėgimas miesto gatvėmis, penktokų sportinės „krikštynos“. Estafetinio bėgimo dalyviai vaišinosi ledais, penktokai dalyvavo loterijoje. Laimėtoja buvo apdovanota Šilutės visuomenės sveikatos biuro įsteigtu prizu.

Stoniškių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai prisijungdami prie Judumo savaitės šūkio, draugiškai žingsniavo apie mokyklą, sportavo žaidimų aikštelėje.

Pagėgių pradinės mokyklos bendruomenė vyko į dviračių žygį, aplankydami greta Pagėgių esančią karo belaisvių stovyklą ,,Oflager 53″. Mokiniai ne tik aktyviai praleido laiką, bet ir išklausė trumpą istorijos pamokėlę. Visi žygio dalyviai pasivaišinę mėtų arbata ir sausainiais, pailsėję ,pilni geros nuotaikos ir įspūdžių grįžo į mokyklą.

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti mokinių sveikatos priežiūrą mokykloje

Irena Masaitytė