Šilutės rajono savivaldybės

JUKNAIČIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIAI IŠBANDĖ TRIKKE UŽSIĖMIMUS

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2018 m. rugsėjo 12 d. kartu su treneriu Laimontu Rakausku pakvietė Šilutės rajono savivaldybės Juknaičių pagrindinės mokyklos mokinius išbandyti naujieną su TRIKKE.

TRIKKE – tai sportas ir pramoga, tai smagu ir naudinga tuo pačiu metu. Taisyklingas TRIKKE naudojimas mankština ir stiprina beveik visus kūno raumenis.

TRIKKE – transporto priemonė yra sveika, išmani ir svarbiausia – smagi. Su TRIKKE judama į priekį be padalų, grandinių ar pavarų kojomis neliečiant žemės. Tai lyg slidinėjimas ar plaukimas banglente. TRIKKE sukonstruotas taip, kad važiuodamas pasitelki visą kūną, kojos aktyviai balansuoja ir amortizuoja, o rankos intensyviai varo į priekį valdo ir išlaiko stabilumą.

Treneris Laimontas Rakauskas demonstravo kaip reikia važiuoti su TRIKKE ir paaiškino, kad jis juda pasitelkiant judesius – veikiant kūnui, perkeliant svorį nuo vienos pusės ant kitos.

Juknaičių pagrindinės mokyklos mokiniai parodė didelį susidomėjimą ir bandė išmokti važinėtis. TRIKKE važinėjosi 1-10 klasių mokiniai. Buvo mokiniams suorganizuotos įvairios sportinės varžybos tarp komandų.

 

 

Informaciją parengė:

Šilutės rajono savivaldybės

visuomenės sveikatos biuras