Šilutės rajono savivaldybės

KATYČIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIAI IŠBANDĖ UŽSIĖMIMUS SU TRIKKE

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2018 m. rugsėjo 13 d. kartu su treneriu Laimontu Rakausku pakvietė Šilutės rajono savivaldybės Katyčių pagrindinės mokyklos mokinius išbandyti naujieną su TRIKKE.

TRIKKE – tai sportas ir pramoga, tai smagu ir naudinga tuo pačiu metu. Taisyklingas TRIKKE naudojimas mankština ir stiprina beveik visus kūno raumenis.

TRIKKE – transporto priemonė yra sveika, išmani ir svarbiausia – smagi. Su TRIKKE judama į priekį be padalų, grandinių ar pavarų kojomis neliečiant žemės. Tai lyg slidinėjimas ar plaukimas banglente. TRIKKE sukonstruotas taip, kad važiuodamas pasitelki visą kūną, kojos aktyviai balansuoja ir amortizuoja, o rankos intensyviai varo į priekį valdo ir išlaiko stabilumą.

Treneris Laimontas Rakauskas demonstravo kaip reikia važiuoti su TRIKKE ir paaiškino, kad jis juda pasitelkiant judesius – veikiant kūnui, perkeliant svorį nuo vienos pusės ant kitos.

Katyčių pagrindinės mokyklos mokiniai parodė didelį susidomėjimą ir bandė išmokti važinėtis. Buvo mokiniams suorganizuotos įvairios sportinės varžybos tarp komandų.

 

 

 

Informaciją parengė:

                                                                                                   Šilutės rajono savivaldybės

                                                                                                   visuomenės sveikatos biuras