Šilutės rajono savivaldybės

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ GRUPĖ DALYVAVO KONKURSE „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras pakvietė Pagėgių savivaldybės Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupę dalyvauti 2017 m. mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“.

Susirinkusius konkurso dalyvius sveikino Pagėgių seniūnijos meras Virginijus Komskis.

Konkurse dalyvavo 3 priešmokyklinio amžiaus mokinių komandos, kurioms buvo pateiktos 6 užduotys. Dalyvavo: Pagėgių lopšelis-darželis, Pagėgių pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai. Mokiniai surado paveikslėliuose: Kam skambinti, kai susergame?, Kas atsitinka, kai išgeriame nežinomų vaistų?, Kas vaikams sveika?, Kokiu telefono numeriu reikia skambinti, norint išsikviesti greitąją pagalbą? Reikėjo surasti paslėptus daiktus piešinyje ir juos pažymėti. Atpažinti daržoves ir vaisius. Sudėti daržoves į daržovių krepšelį, o vaisius į vaisių krepšelį. Reikėjo pažymėti tuos maisto produktus, kurie dantukams sveika, o kurie kenkia – išbraukti

Visi mokiniai dalyvavo konkurse pirmą kartą. Mokiniai konkursui ruošėsi iš anksto – reikėjo paruošti savo komandos prisistatymą. Mokiniai gilino savo žinias ne tik konkurso metu, bet ir  prieš konkursą. Pirmą vietą laimėjo Pagėgių lopšelis-darželis.

Kiekvienam konkurso dalyviui buvo įteikti Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro padėkos raštai, atminimo dovanėlės.

Informaciją parengė:

Šilutės rajono savivaldybės

Visuomenės sveikatos biuras