Šilutės rajono savivaldybės

PIEŠINIŲ KONKURSO „SVEIKATAI PALANKI PRIEMONĖ“ NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAS ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖJE MARTYNO JANKAUS PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2018 m. rugsėjo 10-22 dienomis organizavo piešinių konkursą „Sveikatai palanki priemonė“. Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos

biuro specialistai kvietė kuo daugiau ugdymo įstaigų kalbėti su mokiniais ir jų tėveliais apie Europos Judumo savaitės tikslus. Suteikti ne tik mokiniams, bet ir tėveliams informacijos, kad pasirinkti tinkamą transportą ir galės sutaupyti pinigų, pasportuoti, saugoti aplinką. Mokiniams, išklausiusiems įvairias mintis, pasakymus apie sveikatai palankią transporto priemonę buvo pateikta užduotis – nupiešti ką suprato, ir kaip turėtų atrodyti transporto priemonė, kuri nekenkia sveikatai. Mokiniai galėjo piešti ir jų manymu dar neišrastų įvairių priemonių, kaip mokiniai jas įsivaizduoja, kaip jos turėtų atrodyti.

Piešinių konkurso tikslas: ugdyti bendrojo ugdymo įstaigų mokinių sąmoningumą apie automobilių daromą žalą aplinkai, skatinti domėtis sveikatos stiprinimu bei suteikti informacijos apie Europos Judumo savaitės renginius.

Konkurso dalyviai: Šilutės rajono savivaldybės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai.

Konkurso rezultatas: Trys geriausiai atitinkantys temą darbai iš Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos 3a klasės buvo apdovanoti Biuro atminimo dovanėlėmis. Biuro specialistai 2018 m. rugsėjo 24 d. aplankė ir pasveikino 3a klasės mokinius konkurse dalyvavusius konkurse atšvaitais.

 

 

 

Informaciją parengė:

visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Rasa Bertašienė