Šilutės rajono savivaldybės

ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS KONKURSAS „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“ I ETAPAS. IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS MOKINIŲ GRUPĖS

2017 metų spalio mėnesį prasidėjo Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“.

Šilutės rajono konkursą organizavo Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Šilutės rajono savivaldybės švietimo skyriumi ir ugdymo kokybės poskyriu.

Lapkričio 8 d. 10.00 val.,  Šilutės lopšelio – darželio „Žibutė” patalpose vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupės „Sveikuolių sveikuoliai” konkurso I-as etapas. Kuriame taip pat dalyvavo Šilutės lopšeliai – darželiai: „Pušelė”, „Raudonkepuraitė” ir „Ąžuoliukas”.

Pirmoji konkurso užduotis – komandų prisistatymai.  Komisija negailėjo aukščiausių įvertinimų kiekvienai komandai, už šią užduotį. Komandoms buvo pateiktos 6 užduotys. Mokiniai surado paveikslėliuose: Kam skambinti, kai susergame?, Kas atsitinka, kai išgeriame nežinomų vaistų?, Kas vaikams sveika?, Kokiu telefono numeriu reikia skambinti, norint išsikviesti greitąją pagalbą? Reikėjo surasti paslėptus daiktus piešinyje ir juos pažymėti. Atpažinti daržoves ir vaisius. Sudėti daržoves į daržovių krepšelį, o vaisius į vaisių krepšelį. Reikėjo pažymėti tuos maisto produktus, kurie dantukams sveika, o kurie kenkia – išbraukti.

Visi mokiniai dalyvavo konkurse pirmą kartą. Mokiniai konkursui ruošėsi iš anksto – reikėjo paruošti savo komandos prisistatymą. Mokiniai gilino savo žinias ne tik konkurso metu, bet ir prieš konkursą. Daugiausiai balų surinko ir į kitą konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ pateko – Šilutės lopšelis – darželis ,,Žibutė“.

Kiekvienam konkurso dalyviui buvo įteikti Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro padėkos raštai, atminimo dovanėlės.

Informaciją parengė:

Šilutės rajono savivaldybės

Visuomenės sveikatos biuras