Šilutės rajono savivaldybės

Šilutės rajono savivaldybės Pamario pagrindinėje mokykloje vyko protmūšis „AIDS: geriau žinoti 18“

Gruodžio 1 d. – pasaulinė AIDS diena  minima nuo 1988 metų. Šios dienos tikslas- propaguoti  visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti nulio naujų ŽIV užsikrėtimų, nulio diskriminacijos, nulio naujų mirčių nuo AIDS! Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kvietė paminėti  gruodžio 1 d. prisijungiant prie protmūšio: „AIDS: geriau žinoti 18“.

Šilutės rajono savivaldybės Pamario pagrindinė mokykla 2018 m. gruodžio 3 d. prisijungė prie Pasaulinės AIDS dienos paminėjimo ir organizavo protmūšį „AIDS: geriau žinoti 18“. Viktorinoje dalyvavo  7-10 klasių mokiniai.  Klausimai buvo įdomūs, tačiau norint į juos atsakyti reikėjo nemažai pasukti galvas. Mokyklos mokiniai pademonstravo puikias žinias ir tik 8c klasė išsiskyrė ir surinko daugiausiai balų. Visų dalyvavusių komandų mokiniai ir komisijos nariai buvo apdovanoti  Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlėmis.

Išsiskirstėme sunerimę dėl grėsmingos situacijos Pasaulyje ir Lietuvoje, tačiau išsinešėme naujos informacijos ir atsakymus į rūpimus klausimus.

 

 

 

Informaciją parengė:

visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Jovita Naujokienė