Šilutės rajono savivaldybės

ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS ŠILUTĖS PIRMOSIOS GIMNAZIJOS MOKINIAI IŠKLAUSĖ TEMAS: „SAVĘS PAŽINIMAS“ IR „EMOCINIS KLIMATAS“

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2018 m. balandžio 19 d. kartu su VšĮ „Individualaus augimo centro“ direktore, psichologe Lilija Vitkauskienė organizavo pamokas Šilutės rajono savivaldybės Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniams.

Visada būna smalsu pamokų pradžioje iš mokinių išgirsti, kas būtent jiems yra kasdienybėje ir jie įvardija stresą ir negebėjimą jo įveikti. Kasdienybėje tarsi pamirštame, o gal šios tiesos apie save dar nesame atradę, kad kiekvienas žmogus yra ypatingas, unikalus, nepakartojamas ir vertas pagarbos. Didžiausias dėmesys dažnai skiriamas informacijos perteikimui, duodami įvairūs nurodymai, reikalaujama įsiminti/atlikti užduotis, tačiau pamirštama apie patį žmogų, jo išgyvenamus pojūčius, jausmus bei asmenybės individualumą.

Šilutės rajono savivaldybės Šilutės pirmosios gimnazijos Ia, Ib, Ic klasių mokiniai klausė temą „Emocinis klimatas“, o IIa klasės, IIb klasės, IIc, IId klasės mokiniai klausė temą „Savęs pažinimas“.

 

 

 

Informaciją parengė:

Šilutės rajono savivaldybės

Visuomenės sveikatos biuras