Šilutės rajono savivaldybės

ŠILUTĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS ORGANIZAVO PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE KONKURSĄ „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras pakvietė Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas ir ikimokyklinę ugdymo įstaigą dalyvauti 2017 m. Lietuvos mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“.

Konkurso užduotys buvo pasirinktos iš LMNŠC pateiktų variantų ir paskelbtų užduočių banko administratorius interneto svetainėje adresu www.ssus.lt.

Komisija peržiūrėjo užduotis ir nusprendė visoms konkurso dalyvių amžiaus grupėms pateikti po 6 užduotis, įskaitant užduotį pedagogui ar visuomenės sveikatos priežiūros specialistui. Užduotys konkurso dalyviams pateiktos užklijuotuose vokuose atitinkamai kiekvienai amžiaus grupei. Pirmoji užduotis visų amžiaus grupių dalyviams – prisistatymas, kuris buvo vertinamas balais. Kitos užduotys, sudarytos iš testo ir praktinių užduočių–klausimų atsakymų sveikos gyvensenos tematika, užduotys žalingų įpročių prevencinės veiklos klausimais: tabako, alkoholio vartojimo, užduotys žmogaus saugos klausimais: saugus eismas, pirmoji pagalba ir t.t; komandų kapitonų rungtys: loginės užduotys; pedagogo bei sveikatos priežiūros specialisto užduotys.

Konkurso tikslas yra ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, propaguoti sveiką gyvenseną bei ugdyti vaikų atsakomybę.

Informaciją parengė:

Šilutės rajono savivaldybės

Visuomenės sveikatos biuras