Šilutės rajono savivaldybės

Vainuto gimnazijoje vyko renginys „Sportiškiausia šeima“

Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras 2018 m. lapkričio 23 dieną buvo pakviestas į Vainuto gimnazijos organizuojamą, tradiciškai tapusį „Sportiškiausia šeima“ renginį.

„Sportiškiausia šeima“ renginyje dalyvavo Vainuto gimnazijos ir Bikavėnų skyriaus  ikimokyklinių, priešmokyklinių ir pradinių klasių mokiniai ir jų tėveliai. Renginio tikslas: skatinti sveikai gyventi, mokyti prasmingai leisti laiką, kad vaikai augtų sveiki, stiprūs ir linksmi, o jų tėveliai būtų laimingi sportuodami ir bendradarbiaudami su vaikais ir mokytojais.

Renginio pradžioje Vainuto gimnazijos vyresnieji mokiniai sušoko šokį ir taip pasveikino visus atvykusius į „Sportiškiausia šeima“ renginį. Sveikinimo žodį taip pat tarė Vainuto gimnazijos direktorė Laima Barakauskienė, pavaduotojas Mindaugas Armonas ir Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė. Kiekvienas pasveikino visus susirinkusius ir tuo pačiu palinkėjo toliau taip aktyviai dalyvauti Vainuto gimnazijos organizuojamose renginiuose.

Taigi po visų gražių palinkėjimų visos susirinkusios šeimos skirstėsi į grupes ir pradėjo renginį su pirmąją estafete per kurią kiekvienas šeimos narys vienas kitam turėjo perduoti balioną, jį mušinėjant badmintono rakete iki įspėjamojo kūgio ir atgal. Laimi komanda greičiausiai mušinėjusi balioną iki finišo. Kiekviena šeima atlikusi šią estafetę ėjo prie sekančios kurių buvo tikrai nemažai ir per kurias gavo atlikti dar sudėtingesnes užduotis kaip, nešti kepurę uždėtą ant lazdos jos nenumetus ant žemės ar su ledo ritulio rakete numušti kėglius su kamuoliuku ir daugelis kitų užduočių.

Vainuto gimnazijos sporto salėje tikrai netrūko juoko, šauksmų ar palaikymo garsų. Po visų įveiktų estafetinių užduočių buvo sumuojami taškai ir skelbiami rezultatai. Trys greičiausios ir vikriausios šeimos užėmė tris pirmąsias vietas ir kiekvienas iš jų buvo apdovanotas Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlėmis, o visi kiti tikrai nenuliūdo, nes taip pat buvo apdovanoti atsiminimo dovanėlėmis.

 

 

 

Informaciją parengė:

Šilutės rajono savivaldybės

visuomenės sveikatos biuras